Postet nga: "Sharr Travel"

“Sharr Travel” dhe “Tanushaj Resort” i çojnë në deti 60 invalidë të luftës

Udhëtimit për në bregdet iu gëzua shumë.

Diaspora edhe kësaj radhe zgjedhin 'Sharr Travel' për të ardhur në Kosovë

Kompania turistike “Sharr Travel” edhe këtë vit, ashtu sikurse edhe në të kaluarën, është adresa e vetme e diasporës për udhëtime drejt Kosovës.

Mërgimtarë për udhëtim mos e keni dert, 4 herë në javë nisje nga Zvicra me “Sharr Travel”

Zgjidhje keni plot.

Super mirë, super lirë/Pushoni në Regina City përmes “Sharr Travel” për vetëm 46 €

“Sharr Travel” edhe më tutje vazhdon ta mbajë ekskluzivitetin për rezervim të pushimeve në hotel “Regina City”.

Vetëm 66 euro oferta All Inclusive e ‘Sharr Travel’ në ‘Fafa One Beach’

Për vetëm 66 euro ju mund të rezervoni një natë në një nga hotelet me luksoze pranë plazhit në Durrësit.

Diaspora ia mësynë masivisht Kosovës me “Sharr Travel”

Pak ditë na ndajnë nga fillimi i pushimeve verore dhe kur mërgimtarët ia mësyjnë vendlindjes së  tyre në Kosovë.

'Sharr Travel' zbret çmimin e biletave për 25%

 

'FAFA Resort', mundësi për pushime të veçanta

Në brigjet e Durrësit me pamje nga bregdeti shqiptar janë të lokalizuara katër hotele luksoze të Resortit 'FAFA'.