Postet nga: shantazh

Arrestohet pasi shantazhoi tjetrin me publikim të materialeve private

Policia në rajonin e Kamenicës ka raportuar për një rast të shantazhit në Kamenicë.

Ferizaj, paraburgim për të dyshuarën që përmes shantazhit i kërkoi një qytetari 30 mijë euro

Gjykata e Ferizajt ka aprovuar kërkesën e Prokurorisë për caktimin e masës së paraburgimit kundër të pandehurës S.T., e cila dyshohet se ka ...

Ferizaj, të dyshuarat kapen në flagrancë duke marrë 30 mijë euro përmes shantazhit

Policia e Ferizajt ka bërë të ditur se ka arrestuar dy gra të dyshuara për një rast të shantazhit.

Përmes shantazhit detyrojnë vajzën të vjedhë stoli nga shtëpia më pas i shesin ato

Policia e Kosovës njofton se më datë 14 nëntor në Podujevë janë arrestuar dy djem të moshës së moshës se mitur pasi që të njëjtit me ...

Arrestohen dy të mitur në Suharekë pasi shantazhuan bashkëmoshatarin e tyre

Një rast i shantazhit është raportuar se ka ndodhur në fshatin Grejkoc të Suharekës.

Gjilan, arrestohet pasi frikësoi një grua për publikim të fotografive intime

Policia e Kosovës e ka arrestuar një person pasi kishte marrë fotografi intime të një gruaje dhe e kishte frikësuar se do t’i publikojë ato.

Një burrë shantazhohet përmes Facebook-ut, i kërkohen para për të mos i publikuar fotografi intime

Një person është shantazhuar pëmes rrjetit social “Facebook”.

Gjakovë, Shantazhoi një grua për publikim të fotografive në rrjete sociale

Një burrë në Gjakovë ka shantazhuar një grua se do t’i publikojë fotografi në rrjete sociale.