Postet nga: Sc Gjilani

Gjilani mposht Drenicën dhe i afrohet kreut të tabelës

Gjilani ka vazhduar me fitore duke e mposhtur Drenicën me rezultat 2-0, ndeshje e vlefshme për xhiron e 30-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Gjilani e mbyll pjesën e parë me epërsi të dyfishtë ndaj Drenicës

Gjilani e ka mbyllur pjesën e parë me rezultat 2-0, ndaj Drenicës, ndeshje e vlefshme për xhiron e 30-të në Superligën e Kosovës.

SC Gjilani: Zyrtarët policorë përdorën sprej për të mbrojtur gjyqtarët

Pas përfundimit të ndeshjes Gjilani – Prishtina, të cilët e fituan vendasit me rezultat 2-1, trajneri, lojtarët dhe zyrtarë të klubit të Prishtinës, shkuan në drejtim të ...

Gjilani e mposht në shtëpi Feronikelin

Gjilani ka shënuar një fitore të rëndësishme ndaj Feronikelit me rezultat 2-0, ndeshje e vlefshme për xhiron e 28-të në Superligën e Kosovës.

Gjilani e mposht Dukagjinin në shtëpi

Gjilani ka shënuar një fitore të rëndësishme ndaj Dukagjinit, me rezultat 3-1, në kuadër të xhiros së 26-të në Superligën e Kosovës në futboll.

Flet trajneri i Gjilanit pas fitores ndaj Vushtrrisë

Gjilani ka shënuar një fitore të lehtë ndaj Vushtrrisë, ndeshje e vlefshme për xhiron e 25-të në Superligën e Kosovës.

Gjilani mposht me lehtësi Ferizajn

Gjilani ka shënuar një fitore të rëndësishme si mysafir ndaj Ferizajt, me rezultat 3-0, në kuadër të xhiros së 24-të në Superligë.

Rezultatet e pjesës së parë në ndeshjet Ferizaj – Gjilani, Trepça ’89 – Drita

Kanë përfunduar pjesët e para në ndeshjet Ferizaj – Gjilani dhe Trepça ’89 – Drita.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!