Postet nga: rruga e kombit

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, makina me targa serbe përplaset me trafik ndarësen, lëndohen 5 anëtarët e një familje

Një aksident i rëndë ka ndodhur në orët e para të mëngjesit të sotëm në Rrugën e Kombit, saktësisht në fshatin Gziq.

Policia e Shqipërisë me radarë automatikë nga Rruga e Kombit deri në Sarandë - VIDEO

Policia e Shqipërisë ka njoftuar se policia rrugore është duke e bërë monitorimin e qarkullimit rrugor, me pajisjet inteligjente si radarë automatikë, makina inteligjente dhe dronë edukues, nga ...

Raportime për një të vdekur nga përmbysja e kamionit që vinte nga Tirana drejt Kosovës

Një kamion është përmbysur në Rrugën e Kombit gjatë ditës së sotme, raporton Top Channel.

VIDEO: Rrëshqitje dheu në Rrugën e Kombit

Dheu që ka rrëshqitur nga një kodër ka rënë në Rrugën e Kombit, në Shqipëri, në pjesën afër Milotit në drejtim të Kosovë...

Digjet një veturë në ‘Rrugën e Kombit’ - VIDEO

Një veturë është përfshirë nga flakët sot në autostradën për Shqipëri, ‘Rruga e Kombit’.

Shoferët shkelin rregullat e qarkullimit në Rrugën e Kombit

Rruga e Kombit është një nga akset ku çdo vit ndodhin me dhjetëra aksidente me vdekje. Shkak në shumicën e rasteve janë gabimet e shoferëve dhe shpejtë...

Aksident në ‘Rrugën e Kombit’, ka të lënduar (VIDEO)

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në “Rrugën e Kombit”, ku tre automjete janë përplasur me njëri-tjetrin.

Aksident me fatalitet në Rrugën e Kombit

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi është regjistruar mbrëmjen e sotme në Rrugën e Kombit, në aksin rrugor Milot-Rreshen.