Postet nga: rruga b

Fillojnë punimet e rrugës anësore në “Rrugën B” në Prishtinë

Nënkryetari i komunës së Prishtinës, Alban Zogaj njofton se kanë filluar punimet në rrugën anësore ne “Rrugën B”.

Nga sot bllokohet një pjesë e parkingut te Rruga B

Komuna e Prishtinës ka njoftuar se për shkak të punimeve te Rruga B, segmenti i rrugës nga muralet nuk do të jetë i qasshëm për ...

Rrahje në ‘rrugën B’ në Prishtinë, Policia arreston personat e përfshirë (VIDEO)

Sot pasdite në “rrugën B” në Prishtinë ka ndodhur një përleshje fizike mes disa personave.

Zjarr në një objekt banesor në rrugën B në Prishtinë - FOTO

Një pjesë e një ndërtese banimi është përfshirë nga zjarri mesditën e së enjtes në rrugën B, në kryeqytet.

Goditen me veturë katër persona në 'Rrugën B'

Katër persona, një burrë dhe tri gra janë goditur nga një veturë gjatë mbrëmjes së djeshme në 'Rrugën B' në Prishtinë.

FOTO - Bërlloku del jashtë kontejnerëve në rrugën B

Në rrugën B në Prishtinë, bërllokun nuk po e zënë kontejnerët që janë vendosur skaj rrugës.

Një i arrestuar për rrahje në një lokal në 'Rrugën B'

Policia ka arrestuar një burrë nën dyshimin se ka tentuar ta godas një person gjatë një rrahje.

FOTO - Mbeturinat në "Rrugën B" në kryeqytet

Kontejnerë të stërmbushur dhe të rrethuar nga qese me mbeturina, është pamja e vendit ku qytetarët hedhin mbeturinat në "Rrugën B" në Prishtinë.