Postet nga: rrufeja

Rrufeja dhe shirat e dendur mbysin 36 persona brenda një dite në Indi

Moti i rrezikshëm ka lënë të vdekur të paktën 36 persona në Indinë veriore gjatë 24 orëve të fundit, prej tyre, 12 u goditën nga rrufeja, raporton TheGuardian.

Rrufeja godet pajisje të pompave të Ujësjellësit "Prishtina" në Batllavë, mbesin pa ujë disa zona të kryeqytetit

Kodra e Trimave në tërësi, rruga "Llapi", rruga "Bajram Bahtiri" dhe zona të tjera përreth këtyre vendeve në Prishtinë kanë mbetur pa furnizim me ujë.

Pse nuk duhet të bëni kurrë dush gjatë një stuhie

Dushi dhe larja në vaskë janë zakonisht përvoja të këndshme me një efekt relaksues, por gjatë një stuhie ato lehtë mund të kthehen në diçka krejtësisht ...

Vdes në QKUK burri nga Skenderaj që dje u godit nga rrufeja

Një burrë i moshës 62-vjeçare ka vdekur sot në mëngjes në QKUK, ku ishte sjellë dje pasi ishte goditur nga rrufeja.

Nga QKUK flasin për gjendjen e personit të goditur nga rrufeja në Rahovec

Një person nga Rahoveci është goditur nga rrufeja sonte rreth orës 19:00.

Rahovec, rrufeja godet një person, dërgohet në QKUK

Një person nga Rahoveci është goditur nga rrufeja sonte rreth orës 19:00.

Rahovec, rrufeja vret një person, lëndohet një tjetër

Një person ka mbetur i vdekur dhe një tjetër është lënduar në fshatin Zatriq të Rahovecit pasi dyshohet se janë goditur nga rrufeja.

Detaje rreth vdekjes së 55-vjeçarit që u godit nga rrufeja

Një 55-vjeçar ka mbetur i vdekur gjatë ditës së djeshme si pasojë e një goditjes nga rrufeja.