Postet nga: rrufeja

Avioni goditet nga rrufeja

Avioni Airbus A380 në pistën një aeroporti në Zelandën e Re është goditur nga vetëtima.

Rrufeja godet dy herë veturën në Rusi (VIDEO)

Një makinë është goditur nga rrufeja dy herë, Ngjarja ka ndodhur në Rusi.

FOTO: Rrufeja djeg kulmin e një shtëpie në Kramovik të Rahovecit

Një stuhi e fortë, e përcjellë me shi të dendur, erëra dhe rrufe ka përfshirë sot pasdite zonën mes Gjakovës dhe Rahovecit.

Rrufeja godet 60-vjeçarin në Kuçovë

Një 60-vjeçar ka mbërritur në gjendje të rëndë në Spitalin e Beratit pasi është goditur nga rrufeja sapo ka dalë nga një kafene në qendër të ...

FOTO: Rrufeja këput pemën në Gjakovë

Një qytetar ka dërguar në adresë të KALLXO.com fotografi, në të cilën shihet një pemë goxha e trashë e këputur nga rrufeja.

Rrufeja Godet Kishën, 16 të Vdekur

Kisha adventiste e krishterë në Ruandë është goditur dje nga një rrufe, e cila vrau 16 njerëz dhe plagosi 140 të tjerë, tha sot guvernatorja e krahinës jugore Rouz Murashjankvano.

Rrufeja Plagos 15 Persona

Të paktën 15 vetë janë plagosur, dy prej tyre në gjendje të rëndë, nga rrufeja që ra mbrëmë mbi një festival muzikor në verilindje të Francës, thonë ...

Rrufeja Dëmton Pajisjet Elektrike në ‘Tabje’ të Pejës

Si pasojë e rrufesë dje gjatë reshjeve të mëdha të shiut, banorët e lagjes “Tabje” në Pejë ankohen se u janë prishur shumica e pajisjeve elektrike.