Postet nga: rrahje

Rrahje Mes Nxënësve në Kaçanik

Një përleshje mes nxënësve ka  ndodhur sot rreth orës 13:30 në Kaçanik.

Xhaxhai Rrah Mbesën e Mitur

Një nxënëse 16 vjeçare është rrahur brutalisht të enjten para shkollës së mesme “12 Maji” në Ratkoc të Rahovecit nga xhaxhai i saj.

E Rrah për Borxh, Përfundon në Arrest

Një person është arrestuar të martën në Gjilan pasi dyshohet se e ka rrahur viktimën në orët e mëngjesit në Gjilan.

Rrahje për Mospagim të Parkingut

Një person është arrestuar mbrëmë nga Policia në Prizren dhe është dërguar në mbajtje pasi e kishte sulmuar fizikisht një person tjetër.

Rrahje për Shkak të Hedhjes së Mbeturinave

Tre persona të komunitetit turk janë rrahur mes vete dje rreth orës 13:20 në Prizren pas një mosmarrëveshjeje lidhur me hedhjen e disa mbeturinave në lagjen e tyre.

Rrahje Mes Vëllezërish në Malishevë

Policia në Malishevë ka arrestuar dy të dyshuar nën dyshimin se pas një mosmarrëveshjeje janë përleshur fizikisht. Si pasojë e kësaj përleshjeje të dy kanë ...

Përleshen Familjarët mes Vete në Prizren

Katër persona janë arrestuar gjatë ditës së djeshme në Prizren, dy prej tyre babë e bir, ndërsa dy të tjerë familjarë pasi për arsye të panjohura ...

Rrahje në Mes të Rrugës në Prishtinë

Rrahje në Mes të Rrugës në Prishtinë

Një rrahje e pazakontë mes disa personave ka ndodhur sot rreth orës 13:00 afër semaforëve te Mensa e Studentëve në Prishtinë, në rrugën “Agim Ramadani”.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!