Postet nga: Rezultatet e fundit

COVID-19 Rezultatet

Testohen 3,680 mostra për COVID-19, këto janë rezultatet

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë infektuar 453 persona.

COVID-19 Rezultatet

Testohen mbi 2,000 mostra për COVID-19, këto janë rezultatet

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës njofton se gjatë 24 orëve të fundit në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodë...

3 të vdekur nga COVID-19 në Kosovë brenda ditës

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës njofton se gjatë brenda 24 orëve janë raportuar 3 raste të vdekjes me SARS CoV-2 pozitiv.

COVID-19 Rezultatet

Dalin rezultatet e testimit të 1,314 mostrave për COVID-19

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës njofton se gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodë...

COVID-19 Rezultatet

Covid-19, edhe sot shifra alarmante të të infektuarve

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës njofton se gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodë...

COVID-19 Rezultatet

Vazhdon rritja e rasteve me COVID-19 në Kosovë, edhe sot shifra alarmante të të infektuarve

Instituti Kombëtar i Shëndetësisë Publike të Kosovës njofton gjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK me metodën RT-PCR, janë testuar ...

COVID-19 Rezultatet

Testohen 1,794 mostra për COVID-19, këto janë rezultatet

Instituti Kombëtar i Shëndetit Publik ka njoftuar se hjatë 24 orëve të fundit, në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, janë ...

COVID-19 Rezultatet

Mbi 1,800 testime për COVID-19, shifra rekorde të të infektuarve

Gjatë 24 orëve të fundit, Institutin Kombëtar të Shëndetësisë Publike të Kosovës janë testuar 1827