Postet nga: revole

Arrestohet i dyshuari për një vepër penale, i konfiskohen armë e narkotik

Është arrestuar një person me inicialet B.S me prejardhje nga Komuna e Istogut, gjatë mbrëmjes së djeshme në banesën e tij në Fushë-Kosovë, i cili dyshohet ...

Publikojnë video me revole, arrestohen dhe më pas lirohen tre persona

Policia e Kosovës i ka arrestuar tre persona pasi të njëjtit në rrjetet sociale kishin publikuar një video incizim duke ekspozuar revole.

Qytetari njofton policinë se i është vjedhur revolja

Një person nga Peja ka raportuar në Polici se disa persona të panjohur kanë vjedhur gjësende në shtëpinë e tij.

Gjendet i vdekur një person në Malishevë, afër tij një revole

Një person është gjetur pa shenje jete në Malishevë, teksa afër tij është gjetur një pistoletë me një gëzhojë. Sipas raportit të Policisë, rasti ka ndodhur të premten ...

Arrestohet personi i cili shtiu me armë zjarri në Junik

Policia e Kosovës e ka arrestuar një person i cili në prezencë të zyrtarëve të saj, ka shtënë me revole disa herë në ajër, përderisa ...

Vushtrri - Nxënësi arrestohet me allti

Një nxënës i një shkolle në Vushtrri është arrestuar dje për armëmbajtje pa leje.

I gjendet një revole burrit që shqetësoi gruan

Një grua në Prishtinë raportoi se burri i saj pas një mosmarrëveshjeje e ekspozoi një armë dhe shtiu me të.

Në Skenderaj Konfiskohen Revole, Marihuanë e Para të Falsifikuara

Zyra për Informim Publik e Drejtorisë Rajonale të Policisë të Mitrovicës ka njoftuar për një aksion të ndërmarrë sot në mëngjes në Skenderaj, ku pas ...