Postet nga: real madrid

Real Madrit dëshiron rikthimin e Mourinhos

Bota e futbollit sot u trondit me shkarkimin e Jose Mourinhos, nga trajneri i Manchester Unitedit, pas rezultateve të dobëta me “The Reds”.

Eliminimi i Interit nga Liga e Kampionëve mund t’i kushtoj me largimin e Icardit

Interi të martën barazoi 1-1, me PSV-në, dhe ky barazim i kushtoi me eliminim nga Liga e Kampionëve.

Santiago Solari me statistika të shkëlqyeshme te Real Madridi

Real Madridi me 29 tetor e shkarkoi trajnerin spanjoll Julien Lopeteguin, pas humbjes turpëruese ndaj Barcelones me rezultat prej 5-1.

Reali ‘këndellet’ e mposht me lehtësi Valencian (Foto)

Real Madridi e ka fituar derbin e javës ndaj Valencias, me rezultat prej 2-0, ndeshje kjo e vlefshme për xhiron e 14-të në La Ligan Spanjolle.

Real Madrid ia rrëmben yllin e ri Manchester Cityt

Real Madridi janë duke u bërë gati që të nënshkruajnë me talentin e ri të Manchester Cityt, Brahim Diaz në verën e ardhshme.

Roma dhe Real Madridi luajnë për vendin e parë (Foto)

Roma dhe Real Madridi, sot do ta zhvillojnë ndeshjen e pestë në kuadër të Grupit G, në Ligën e Kampionëve.

Liverpooli dhe Chelsea në kërkim të Asensios

Sulmuesi i ri spanjoll Marco Asensio, prej largimit të Zinedin Zidanes nga postri i trajnerit nga skuadra madriliene, nuk është duke gëzuar minuta të bollshëm dhe duket se ë...

Real Madridi dhe PSG-ja në ‘luftë’ për shërbimet e Christian Eriksen

Paris Saint-Germain, është e gatshme që të hyjë në ‘luftë’ me Real Madridin, për t’i marrur shërbimet e mesfushorit të Tottenhamit, Christian Eriksen.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!