Postet nga: rastet e vdekjeve

Katër persona me COVID-19 kanë vdekur për 24 orë

Katër persona të infektuar me COVID-19 kanë vdekur në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit. Në mesin e tyre është edhe një 56 vjeçar.

Tre persona me COVID-19 kanë vdekur gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë

3 persona me COVID-19 kanë vdekur gjatë 24 orëve të fundit,.

Tre persona me COVID-19 të vdekur gjatë 24 orëve të fundit

Tre persona me COVID-19 kanë vdekur në 24 orët e fundit në nivel vendi. Të tre janë nga komunë e Gjilanit.

Rastet e reja me COVID-19 nga 1,474 mostra

153 mostra kanë rezutluar pozitive me COVID-19 nga 1,474 mostra të marrura në Laboratorin e Mikrobiologjisë Molekulare në IKShPK dhe laboratoret private me metodën RT-PCR, si dhe laboratoret publike dhe private ...

COVID-19 Rezultatet

Katër persona me COVID-19 vdesin gjatë 24 orëve të fundit

Katër persona të cilët ishin të infektuar me SARS-CoV-2 kanë vdekur gjatë 24 orëve të fundit.

Bien rastet me COVID-19 në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri ka bërë të ditur të dhënat e fundit të rasteve pozitive me coronavirus.

Nëntë persona të infektuar me COVID-19 vdesin gjatë 24 orëve të fundit

Nëntë persona të infektuar me coronavirus kanë vdekur gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë.

Tetë persona me COVID-19 vdesin gjatë 24 orëve të fundit

Tetë persona të infektuar me SARS-CoV-2 kanë vdekur në Kosovë gjatë 24 orëve të fundit, duke e çuar numrin e të vdekurve të prekur me COVID-19 në 2,148.