Postet nga: Raporti policor

Dy gra dyshohet se ishin viktimë e dhunës në familje dje

Dy raste të dhunës në familje janë raportuar gjatë ditës së djeshme.

Fushë Kosovë, vdes shtetasja argjentinase, një i dyshuar për vrasje

Një shtetase e Argjentinës, dyshohet se si pasojë e lëndimeve të marra ka vdekur në QKUK.

Kamenicë, i vidhet vetura në oborr

Një person ka raportuar tek organet e rendit se në oborrin e shtëpisë së tij i është vjedhur vetura nga një person i dyshuar.

Sulmoi burrin e saj me kaçavidë, arrestohet e dyshuara në Suharekë

Është arrestuar e dyshuara për shkak se kishte ushtruar dhunë fizike dhe goditë me kaçavidë në dorë bashkëshortin e saj, dhe ka kërkuar nga ai të ...

Rrahje mes tre personave në Prishtinë

Policia e Kosovës ka njoftuar se është arrestuar i dyshuari nën dyshimin se pas përfshirjes në një rrahje ka sulmuar fizikisht një burrë dhe një grua, e ...

Policia: Gjatë arrestimit të të dyshuarit në Leposaviq një polic pësoi lëndime

Të premtën është raportuar se një i dyshuar është arrestuar për sulm ndaj gazetarëve të KALLXO.com, në Leposaviq.

Arrestohet i dyshuari për vjedhjen e një palë atleteve në Pejë

Një person është arrestuar pasi dyshohet se ditë më parë i kishte vjedhur një palë atlete nga një burrë.

Sulmon fizikisht gruan e vëllait, arrestohet i dyshuari në Pejë

Një burrë është arrestuar pasi i njëjti dyshohet se ka sulmuar fizikisht bashkëshorten e vëllait të tij.