Postet nga: Raporti 24 orësh

Arrestohet i Dyshuari për Sulm Fizik

Një person është arrestuar dhe është dërguar në vuajtje të dënimit pasi sulmoi fizikisht një person tjetër.

Arrestohet i Dyshuari Për Vjedhje të Naftës

Policia ka arrestuar një person pasi ky i fundit ka vjedhur mjete të punës e derivate të naftës nga një kompani.

Policia Arreston Dy të Mitur Për Vjedhje

Policia ka arrestuar dy të mitur të cilët kanë hyrë në një shtëpi dhe kanë vjedhur pajisje shtëpiake.

Katër Nxënës Sulmojnë një Nxënës Tjetër në Oborr të Shkollës

Një nxënës është sulmuar me mjete të forta në oborrin e shkollës nga katër nxënës të tjerë.

Arrestohet i Dyshuari, Shtiu me Armë Zjarri e Lëndoi një Person

Policia ka njoftuar se një person është arrestuar pasi i njëjti pas një mosmarrëveshje me një person tjetër ka shtënë me armë zjarri duke i shkaktuar ...

Arrestohen Pasi Tentuan të Vidhnin në Market

Tre persona janë arrestuar pasi janë kapur në flagrancë duke kryer një vjedhje në një market.

Sulme Ndaj Policëve në 24 Orët e Fundit

Në raportin ditor të Policisë së Kosovës është raportuar për sulmet e kanosjet ndaj zyrtarëve policorë.

Përfshihen nga Zjarri një Veturë dhe Traktor

Një person ka raportuar në polici se vetura dhe traktori i tij janë përfshirë nga zjarri.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!