Postet nga: ramush haradinaj

Haradinaj: Kosovën e Pret Shumë Punë

Kryeministri i Kosovës dhe kryetari i AAK-së Ramush Haradinaj votoi sot në Shkollën “Ali Sokoli” në Prishtinë, ndërsa në deklaratën e tij pasi hodhi votën ...

Nëna dhe Motrat i Shkojnë në Zyrë Ramush Haradinajt

Ramush Haradinaj sot i pati në zyrë, krahas mysafirëve tjerë, edhe nënën, motrat dhe kunatën.

Haradinaj Dënon Ndërhyrjen e Serbisë në Fushatën Zgjedhore të Kosovës

Kryeministri Ramush Haradinaj nëpërmjet një postimi në Facebook dënoi ndërhyrjen e Serbisë në fushatën zgjedhore për zgjedhjet lokale në Kosovë.

Haradinaj Takohet me Familjarë të Agim Ramadanit

Kryeministri Ramush Haradinaj, sipas një komunikate të lëshuar nga zyra e tij, priti sot anëtarë të familjes së Heroit të Kosovës Agim Ramadani.

Ahmeti Përshëndet Vendimin e Haradinajt për Pallatin e Rinisë

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, ka reaguar pas njoftimit se kryeministri Ramush Haradinaj ka kërkuar nga AKP-ja që të nisë procedurat adekuate konform ligjeve në fuqi që Pallati ...

Haradinaj Kërkesë AKP-së: Pallati i Rinisë t’i Rikthehet Komunës së Prishtinës

Kryeministri Ramush Haradinaj ka kërkuar nga udhëheqja e Agjencisë Kosovare të Pronave (AKP) që të nisë procedurat adekuate konform ligjeve në fuqi që fati i Pallatit të Rinisë ...

Kryeministri Haradinaj Nuk Merr Pjesë në Samitin 100 në Shkup

Zyra e Kryeministrit të Kosovës ka njoftuar se kryeministri Ramush Haradinaj nuk do të mund të marrë pjesë në Samitin 100, në Shkup, të hënën, ku pritet të ...

Haradinaj Siguron Banorët e Hades dhe Shipitullës për Shpronësimet

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka takuar edhe sot përfaqësues të banorëve të fshatit Hade të Obiliqit.