Postet nga: ramiz lladrovci

Reagon Ramiz Lladrovci pas kërcënimit ndaj tij

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci,  ka reaguar pas kërcënimit që i është bërë atij.

Kërcënohet Ramiz Lladrovci, arrestohet i dyshuari

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, është kërcënuar dy ditë më parë rreth orës 10:40 përmes rrjeteve sociale.

Kompania që fitoi 20 tenderë për 15 muaj në komunën e Ramiz Lladrovcit

Kompania “Fer-Petroll” është treguar shumë e suksesshme në secilin tender që ka aplikuar në Komunën së Drenasit që udhëhiqet nga Ramiz Lladrovci i PDK-së. Kjo kompani brenda 15 muajve (...

Ramiz Lladrovci prezanton asamblistin e ri të PDK-së

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka prezantuar Përparim Bajraktarin, asamblistin e ri të kuvendit komunal në vend të ish-asamblistit Endrit Gllareva, i cili ditë më parë ...

Bashkëfshatarët e Ramiz Lladrovcit kundërshtojnë projektin e Komunës për rrugë të gjerë veç 2 metra

Banorët e fshatit Gllanasellë të Drenasit po kundërshtojnë projektin e nisur të Komunës që një pjesë e rrugës të shndërrohet në trotuar.

Ramiz Lladrovci emëron katër drejtorë të rinj

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka njoftuar se sot ka emëruar katër drejtorë të rinj në krye të drejtorive.

Ramiz Lladrovci kufizon ndezjen e fishekzjarrëve dhe mjeteve piroteknike

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci ka marrë vendim për ndalimin e ndezjes së fishekzjarrëve dhe mjeteve piroteknike.

Gruaja e asamblistit të PDK-së punësohet mësimdhënëse në komunën e Ramiz Lladrovcit

Gruaja e asamblistit të Asamblesës së Drenasit nga radhët e PDK-së, Bekim Lestrani, është punësuar së fundmi si mësimdhënëse në një shkollë të kë...