Postet nga: ramiz lladrovci

Asamblistja nga subjekti i Driton Ajazit i bashkohet PDK-së

Asamblistja e kuvendit komunal të Drenasit nga radhët e "Demokratët për Drenasin", Mirlinda Dvorani i është bashkuar grupit të asamblistët të Partisë Demokratike të Kosovës (...

Ramiz Lladrovci reagon pasi vëllai i tij njoftoi për largimin nga PDK

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, ka reaguar pas lajmit se vëllai i tij tha se që nga sot nuk do të jetë anëtar e as ...

Vëllai i Ramiz Lladrovcit: Nga sot nuk do të jem anëtar e as votues i PDK-së

Vëllai i kryetarit të Drenasit, Ramiz Lladrovcit, Emri Lladrovci, ka bërë të ditur se që nga dita e sotme ai nuk do të jetë anëtar e as ...

Ramiz Lladrovci i shkon në zyrë Sami Lushtakut e Fadil Nurës

Kryetari i Komunës së Skenderajt, Fadil Nura bashkë me nënkryetarin Sami Lushtaku, kanë pritur në takim tre zyrtarë të PDK-së, Vlora Çitakun, Ramiz Lladrovcin dhe Abelard Tahirin.

Lladrovci: Mungesa e Thaçit dhe Veselit e bëri të rëndë vitin 2021 për institucionet e Kosovës

Ramiz Lladrovci bashkë me Azem Sylën dhe Adem Grabovcin sot kanë vizituar familjet e Hashim Thaçit dhe të Kadri Veselit.

Lladrovci i reagon Kurtit: Me këtë qasje, LVV do të mbetet e vogël

Kryetari i Komunës së Drenasit, Ramiz Lladrovci, i ka reaguar kryeministrit, Albin Kurtit, për një deklartë që Kurti e ka dhënë sa i përket nivelit lokal. ...

Gruaja e nënkryetarit të Komunës dhe dy anëtare të PDK-së punësohen në shkollat e Drenasit

Gruaja e nënkryetarit të Komunës së Drenasit dhe dy anëtare të Partisë Demokratike të Kosovës (PDK) ia kanë parë 'hajrin' konkurseve të shpallura muajve të fundit ...

Pas ankesës së BIRN dhe IKS, PDK në Drenas dënohet me 300 euro nga PZAP

Paneli Zgjedhor për Ankesa dhe Parashtresa (PZAP) ka njoftuar se pas ankesës së BIRN dhe Internews Kosova ka gjobitur me 300 euro Partinë Demokratike të Kosovës, dega në ...