Postet nga: Radari

Grupi 'Radari' në Viber me mbi 15 mijë anëtarë, tregohet edhe vendndodhja e policisë në orë policore

15 mijë e 124 anëtarë janë të kyçur në një grup në aplikacionin Viber me emrin “Radari”.

Radari, policia po fotografon automjetet në autostradë

Në parandalim të aksidenteve dhe identifikim të automjeteve që vozisin mbi shpejtësinë e lejuar, Policia e Kosovës po përdorë edhe pajisje për fotografimin e tyre.

Kosovë: Mbi 16 mijë persona grupin në Viber, përgjohet policia gjatë ‘orës policore’

Plot 16 mijë e 427 persona janë të kyçur në një grup në Viber i cili quhet ‘Radari’.

Arrestohen themeluesit e grupit 'Radari' në Viber

Policia e Kosovës ka njoftuar se dje në Prishtinë janë ndaluar dy persona të dyshuar, të cilët kanë krijuar një grup në Viber për vendodhjen e policisë.

14 mijë kosovarë në grupin e "Radarit" ku tregohet se ku gjenden policia

Plot 14 mijë e 40 persona janë të kycur në grupin në Viber i cili gjatë gjithë kohës ka njoftime se ku janë stacionuar policia.

Radarët 'bëjnë namin' në Shqipëri

Akset kryesore të Shqipërisë po monitorohen nga policia rrugore me radarë. Nga kontrollet edhe gjatë orëve të natës, janë konstatuar drejtues mjetesh të papërgjejshëm që ...

Video-Foto Nga vendi i ngjarjes, droga brenda veturës së rrokullisur

Në veturën e rrotulluar në afërsi të TC Kosova B, sot pasdite, Policia ka gjetur substanca të dyshuara narkotike të llojit marihuanë. Lajmin për KALLXO.com e ...

Nuredini: Puna e ‘ustait’ e ktheu në shërbim radarin milionësh të Aeroportit

Drejtori i Agjencisë së Shërbimeve të Navigacionit Ajror (ASHNA), konsideron se procedurat për rregullimin e një radari të prishur në Aeroportin e Prishtinës kanë qenë të nevojshme ...