Postet nga: qerim kelmendi

Varroset ish-luftëtari i UÇK-së Qerim Kelmendi

Në fshatin Gllogjan të Deçanit u mbajt ceremonia e varrimit të luftëtarit të UÇK-së Qerim Kelmendi i cili u gjet i vrarë të enjten e kësaj ...

Video - Ceremonia e varrimit të ish-pjesëtarit të UÇK-së Qerim Kelmendi

Në fshatin Gllogjan të Decanit ka nisur ceremonia e varrimit të ish-luftëtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendit.

Pamje - Homazhe për ish-luftëtarin e UÇK-së, Qerim Kelmendi

Në qytetin e Pejës janë bërë homazhe për veteralin e UÇK-së Qerim Kelmendi i cili u vra të enjten e kësaj jave.

I afërmi i Qerim Kelmendit u intervistua në prokurori pak orë para vrasjes së tij

Disa orë para se Qerim Kelmendi të gjendej i karbonizuar në makinën e tij në fshatin Zahaq të Pejës, Prokuroria e Pejës kishte intervistuar një të afë...

Vrasja e Qerim Kelmendit, reagon kryeministri Albin Kurti

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti ka reaguar pas vrasjes së ish-luftëtarit të UÇK-së, Qerim Kelmendi, ku ka thënë se policia dhe prokuroria duhet ta hetojnë kë...

VIDEO: Rrëfimi i personit që e njoftoi Policinë për djegien e veturës ku ndodhej Qerim Kelmendi

Në orët e para të mëngjesit të ditës së sotme, Qerim Kelmendi nga fshati Llabjan i Pejës është gjetur i vdekur brenda një makine e cila ë...

VIDEO: Dyshimet e vëllait të Qerim Kelmendit

Dyert e familjes Kelmendi në fshatin Llabjan të Komunës së Pejës janë hapur për ngushëllime.

VIDEO: Policia jep detaje për vdekjen e Qerim Kelmendit në Pejë

Policia në rajonin e Pejës ka mbajtur një konferencë ku ka dhënë detaje për vdekjen e Qerim Kelmendit në orët e para të mëngjesit.