Postet nga: PSG

Rikthehet Liga e Kampionëve, këto dy përballje zhvillohen sonte

Sonte rikthehet Liga e Kampionëve, në program na presin dy ndeshje interesante.

Video: Zhegrova kërkon fanellën e Messit pas lojës, ai e refuzon

Futbollisti i Kombëtares së Kosovës në Futboll, Edon Zhegrova gjatë këtij afati kalimtar u transferua në Francë te Lille.

Kjo është skuadra me më së shumti gola të shënuara deri më tash në Evropë

Shumica e kampionateve të futbollit në Evropë janë në përfundim të sezonit 2021\22.

Messi mund të largohet nga PSG-ja

Transferimi i Lionel Messit te gjiganti francez PSG bëri jehonë të madhe në botën e futbollit.

Wijnaldum nuk po ndihet rehat në PSG, mund të rikthehet në Angli

Mesfushori i klubit francez PSG-së, Georginio Wijnaldum po mendon rikthimin e tij në Ligën Angleze të futbollit.

Pas fitimit të topit të artë, Messi merr një lajm të hidhur

Fituesi i 7 topave të artë, Lionel Messi ka marrë një lajm jo të mirë, një dië pas ceremonisë ku u kurorëzua për herë të 7 futbollisti më i mirë ...

Sonte ndeshje të nxehta në Ligë të Kampionëve, Milani në vështirësi për të kaluar tutje

Pas takimeve të ditës së djeshme në Ligën e Kampionëve, edhe sonte pritet të ketë takime interesante. Shumë prej skuadrave do ta mësojnë fatin e tyre ...

Pas shtatë muajsh, Sergio Ramos pritet të rikthehet nga lëndimi

Sergio Ramos nuk ka luajtur futboll që nga muaji maj dhe pas një periudhë prej 7 muajsh ai pritet që të mërkurën të rikthehet në fushën e blertë.