Postet nga: Prokuroria Themelore në Pejë

Prokuroria e Pejës do të mbajë konferencë për media për rastin e vrasjes së trefishtë në Gllogjan

Prokuroria e Pejës ka njoftuar se nesër do të mbajë konferencë për media për rastin e vrasjes së trefishtë në Gllogjan të Deçanit.

Sulmi ndaj të moshuarës në Pejë, Aktakuzë ndaj infermiereve

Prokuroria e Pejës ka ngritur aktakuzë ndaj, A. P., A. R., dhe R. K., nën dyshimin se kanë sulmuar të moshuaren, vitin e kaluar në Pejë.

Këta janë zyrtarët dhe ish zyrtarët e 'Ambientit' të arrestuar dje në Pejë

Prokuroria Themelore në Pejë dje ka ndërmarrë një aksion në Ndërmarrjen Publike të Pastrimit “Ambienti”, nën dyshimin për keqpërdorim të pozitave zyrtare të bordit të ...

Policia

Aksioni i Prokurorisë, arrestohen zyrtarë dhe ish-zyrtarë të 'Ambientit'

Prokuroria Themelore në Pejë, ka njoftuar se gjatë operacioni në ndërmarrjen publike "Ambienti" janë shoqëruar në Policinë e Kosovës 9 persona, zyrtarë dhe ish-zyrtarë të kësaj kompanie ...

Aksioni në ndërmarrjen 'Ambienti', shoqërohen 9 persona për në polici

Prokuroria Themelore në Pejë ka ndërmarrë aksion në Ndërmarrjen Publike të Pastrimit "Ambienti", nën dyshimin për keqpërdorim të pozitave zyrtare të bordit të kësaj ...

Dyshohet se goditën me mjete të forta dhe më pas e vranë me armë zjarri një person, aktakuzë ndaj 6 personave

Prokuroria e Pejës ka ngritur akzakuzë ndaj gjashtë personave për vrasje të rëndë, vrasje të rëndë në tentativë, armëmbajtje pa leje dhe ndihmë në kryerjen ...

Policia e kosoves

Ndalohen për 48 orë dy të dyshuar për rrahjen e 16-vjeçarit në Pejë, Policia autorizohet në arrestimin e dy të tjerëve

Janë ndaluar për 48 orë dy persona që dyshohet se kanë kryer sulmin ndaj 16-vjeçarit në Pejë.

16-vjeçari u rrah dhe u la në hyrje të Pejës, arrestohen dy të dyshuar

Dy persona janë arrestuar nën dyshimin se të njëjtët kanë rrahur një 16-vjeçar, dje gjatë ditës në Pejë.