Postet nga: Prokuroria në Prizren

Vrasja në Prizren, Prokuroria del me njoftim

Prokuroria e Prizrenit ka njoftuar se i dyshuari për vrasjen e Beqir Morinës në Prizren, Aziz Gashi vazhdon të mbetet në arrati.

Viktima e i dyshuari në Prizren ishin fqinj nga e njëjta lagje

Një burrë 48-vjeçar dyshohet se është vrarë mbrëmjen e sotme në Prizren, nga një i dyshuar që më pas iku nga vendi i ngjarjes.

Prokuroria kërkon paraburgimin për zyrtarët e Komunës së Suharekës - VIDEO

Prokuroria në Prizren, të enjten ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit për drejtorin e Shërbimeve Publike në Komunën e Suharekës, Enver Shabani dhe ...

Prokuroria e Prizrenit heton vdekjen e dyshimtë të një gruaje në QKUK

Është duke u hetuar nga Prokuroria e Prizrenit vdekja e një gruaje në QKUK.

Dosja e Prokurorisë: Si u organizua rrëmbimi i shtetasit turk në Prizren për t’i kërkuar 50 mijë euro

Prokuroria e Prizrenit njofton se ka ngritur aktakuzë kundër katër personave me inicialet A.M., Y.M., L.B. dhe B.B. për shkak të dyshimit të ...

Prizren: Aktakuzë ndaj tre personave për drogë në parking të marketit

Prokuroria në Prizrenka ngritur aktakuzë kundër të pandehurve me inicialet A.K., A.S., dhe R.B., për shkak të dyshimit se kanë kryer veprat penale të blerjes, ...

Prizren: Porositi pantollona i erdhën bluza të vjetra

Më 1 shkurt një person nëpërmjet rrjetit “Instagram” kishte porositur nga një kompani 6 palë pantallona, por kishte pranuar disa bluza të vjetra.

Prokuroria flet për çiftin e gjetur të vdekur në Prizren

Prokuroria Themelore në Prizren, njofton opinionin se me datë 22 janar 2020 është njoftuar policia se në rrugën “Jusuf Gërvalla” në lagjen Ortakoll në Prizren, në një shtëpi banimi ...