Postet nga: Prokuroria në Gjilan

Gjilanasi e shantazhon një grua i kërkoi 1 600 euro

Prokuroria Themelore në Gjilan ka kërkuar nga Gjykata kompetente në Gjilan 30 ditë paraburgim ndaj të pandehurit B.I. për shkak të ngacmimit dhe mbajtës në pronësi ...

Ndalohet për 48 orë shoferi i veturës i përfshirë në aksidentin në Gjilan

Prokuroria Themelore në Gjilan, ka bërë të ditur se pas aksidentit që përfundoi me fatalitet me vdekjen e një motiçiklisti, ia ka caktuar masën e ndalimit ...

Aktakuzë ndaj firmës nga Serbia për dëmtimet në Kalanë e Novobërdës

Prokuroria në Gjilan ka ngritur aktakuzë ndaj Srgjan Gjorgjeviq dhe Kompanisë ‘’Koto’’ nga Republika e Serbisë për shkak të dëmtimit të Kalasë së Novobërdës.

Polici i dyshuar para së të ndodhte vrasja kishte gjuajt me armë në një lokal nate në Gjilan

Prokuroria Themelore në Gjilan ka kërkuar paraburgim për policin e dyshuar V. H., i cili dyshohet se ka vrarë një person në Gjilan.

Gjilan, arrestohet i dyshuari i cili tentoj të shiste drogë

Prokuroria Themelore në Gjilan ka njoftuar se ka ndaluar për 48 orë një person i cili dyshohej për shitje të narkotikëve.

Dosja e Prokurisë - Si ndikoi aktivisti i Vetëvendosjes tek bashkëfshatari për të votuar

Prokuroria Themelore në Gjilan ka ngitur sot aktakuzë ndaj një aktivisti të Lëvizjes Vetëvendosje pasi Prokuroria pretendon se ka ndikuar në përcaktimin e lirë të një votuesi ...

Kërkohet paraburgimi për të dyshuarin për kontrabandim të 200 kilogramëve mish derri

A. Thaqi ditë më parë u arrestua nga policia nën dyshimin se po kryente vepër penale të kontrabandimit me mallra.

30 ditë paraburgim për pronarin e kompanisë së kamionit së aksidentit në Gjilan

V.T, pronari i kompanisë kamioni i së cilës të entjen shkaktoi një aksident tragjik në qendër të Gjilanit i është caktuar masa e paraburgimit prej 30 ditëve.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!