Postet nga: Profesori

Aktakuzë ndaj profesorit nga Gjilani për ngacmim seksual 

Prokuroria e Gjilanit ka ngritur aktakuzë ndaj të dyshuarit K. K., për ngacmim seksual në rastin e viktimës, Medina Dauti.

Vdes politologu Belul Beqaj

Analisti politik, njëherësh profesori universitar, Belul Beqaj, ka vdekur të dielën e 25 shtatorit.

Rrëfimi i Medinë Dautit nga Gjilani - viktimë e ngacmimit seksual – LIVE

Sonte në emisionin “Kallxo Përnime” po transmetohet rrëfimi ekskluziv i Medinë Dautit, viktimë e ngacmimit seksual në Gjilan nga ish-profesori i saj.

Avokati i profesorit në Gjilan: E dëmtuara nuk ka qenë asnjëherë nxënëse e tij

Një profesor në Gjimnazin “Zenel Hajdini” në Gjilan, K.K., është arrestuar dje nën dyshimin se e ka shqetësuar një vajzë përmes mesazheve në rrjete sociale, ndë...

Dosja e Prokurorisë: Si e ngacmoi profesori në Gjilan ish-nxënësen e tij për tri vite radhazi?

Një profesor në Gjimnazin “Zenel Hajdini” në Gjilan, K.K., është arrestuar gjatë ditës së sotme nën dyshimin se e ka shqetësuar një grua përmes mesazheve ...

Arrestohet profesori i dyshuar për pedofili në Prizren

Policia e Kosovës e ka arrestuar sot profesorin F.K, për të cilin janë ngritur dyshime për pedofili gjatë një emisioni televiziv.

Pupovci për profesorin nga Vushtrria: Secili është i lirë të bëjë në shtëpinë e vetë çfarë të dojë

Zv/Ministri i Arsimit, Shkencës, Teknologjisë dhe Inovacionit, Dukagjin Pupovci, e ka konsideruar private çështjen e profesorit nga Vushtrria që publikonte video duke vallëzuar në ‘Tik Tok’.

Skandal - Profesori arrestohet nën dyshimet se ngacmoi seksualisht nxënësen e tij në Vushtrri

Mësimdhënësi H. A. është arrestuar ditën e djeshme nën dyshimet për ngacmim seksual ndaj një nxënëse në gjimnazin “Eqrem Qabej” në Komunë...