Postet nga: prishtina mall

Për të gjithë ata që e duan modën, Prishtina Mall Fashion Week po vjen me stil pa limit dhe aktivitete të shumta!

Prishtina Mall Fashion Week është pa dyshim ngjarja më e shkëlqyer e modës që do të mbahet në datat 18, 19 dhe 20 prill 2024 në ambientet e Prishtina Mall.

Prishtina Mall shpall Partneritet Strategjik me “24 Yjet” për zgjidhje të përshtatshme transporti

Prishtinë, 20.12.2023 – Prishtina Mall, qendra tregtare më e madhe në Evropën Juglindore, është e ngazëllyer të shpallë një bashkëpunim me “24 Yjet”, një ofrues i shërbimeve të transportit. ...

Prishtina Mall sjell lojën shpërblyese festive - "Jingle All The Way"

Prishtina Mall, qendra tregtare më e madhe në Evropën jug-lindore, prezanton lojën shpërblyese "Jingle All The Way",  që do të sjellë dhuratat e fundvitit drejtpërdrejt te ...

Babadimri po vjen në Prishtina Mall – festoni me ne në këtë sezon 

Babadimri po vjen, Babadimri po vjen... Me më shumë se 5000 dhurata

Mos e humbisni Baletin Magjik 'The Nutcracker', Live nga Londra, më 12 dhjetor në CINESTAR MEGAPLEX

I preferuari festiv i Baletit Mbretëror, The Nutcracker, rikthehet për të kënaqur audiencën anembanë globit, duke ofruar skenë magjike dhe një seri kërcimesh spektakolare të ...

A je GATI për zbritjet e Black Friday në Prishtina Mall?

E Premtja e Zezë është shfaqur si fenomeni më elektrizues i kohëve të fundit, kurse Prishtina Mall si një nga qendrat më të mëdha të Evropës Juglindore ...

GiFi hap dyert këtë të premte në Prishtina Mall 

Përgatituni të mbusheni me gëzim! GiFi, marka ndërkombëtare që sjell "Ide Gjeniale" po hap dyqanin e saj në Prishtina Mall këtë të premte!

Dyqani i Ri i Michael Kors sjell luksin Amerikan në Prishtina Mall

Michael Kors, marka botërore e stilit luksoz, ka hapur dyqanin e saj të parë në rajonin e Ballkanit në Prishtina Mall. Dyqani i ri Michael Kors Lifestyle përmban ...