Postet nga: Prishtina- Llapi

Zekirija Ramadani: Humbje e dhimbshme, por ende nuk ka përfunduar asgjë

Prishtina u mposht me rezultat 0-2, nga Llapi në kuadër të ndeshjes së parë të gjysmëfinales së Kupës së Kosovës në stadiumin “Fadil Vokrri”.

Batatina: Synimi i Llapit është dalja në Europë

Llapi ka shënuar fitore me rezultat 2-3 ndaj Prishtinës në ndeshjen e parë gjysmëfinale të Kupës së Kosovës.

Kupa e Kosovës: Llapi mposht Prishtinën në “Fadil Vokrri”

Llapi ka shënuar fitore me rezultat 2-3, ndaj Prishtinës në kuadër të ndeshjes së parë të gjysmëfinales së Kupës së Kosovës.

Llapi po e mposht Prishtinën

Llapi e ka mbyllur pjesën e parë me rezultat 0-1, ndaj Prishtinës.

Delegohen gjyqtarët e ndeshjeve të para gjysmëfinale të Kupës së Kosovës

Ndeshjet e para të gjysmëfinaleve në Kupën e Kosovës do të zhvillohen të mërkurën nga ora 15:00.

Prishtina vazhdon me fitore, mposht Llapin në ‘Fadil Vokrri’

Prishtina ka shënuar fitore me rezultat 2-0, ndaj Llapit, ndeshje e vlefshme për xhiron e 23-të në Superligën e Kosovës.

Ndeshja Prishtina- Llapi, shikuesit nuk i zë 'Fadil Vokrri'

Një numër i madh i tifozëve kanë ardhur sot për të përcjellë ndeshjen Prishtina- Llapi e cila po zhvillohet në stadiumin “Fadil Vokrri”, në Prishtinë.

Trajneri i Kosovës prezent në ndeshjen Prishtina - Llapi

Ndeshja ndërmjet Prishtinës dhe Llapit, në kuadër të xhiros së 31-të në Superligën e Kosovës ka zgjuar interes të madh tek futbolldashësit për ...