Postet nga: prishtina drita

Nuhi pas humbjes nga Prishtina: Me forca të barabarta, ishim më të mirë

Drita ka pësuar humbje me rezultat 2-0, nga Prishtina, ndeshje e vlefshme për xhiron e 21-të në Superligën e Kosovës.

Trajner i Prishtinës i kënaqur me fitoren ndaj Dritës

Prishtina ka shënuar fitore me rezultat 2-0, ndaj Dritës, në kuadër të xhiros së 21-të në Superligën e Kosovës.

Prishtina triumfon ndaj Dritës  (FOTO)

Prishtina ka triumfuar ndaj Dritës me rezultat 2-0, ndeshje e vlefshme për xhiron e 21-të në Superligën e Kosovës..

Prishtina po e mposht Dritën (FOTO)

Prishtina e ka mbyllur pjesën e parë me rezultat 1-0, ndaj Dritës, ndeshje e vlefshme për xhiron e 21-të në Superligë.

Nuhiu tregon se ku gaboi Drita ndaj Prishtinës

Drita u eliminua nga Kupa e Kosovës, nga Prishtina me rezultat 1-0, në kuadër të 1/8 së finales.

Trajneri i Prishtinës flet pasi e eliminoi Dritën nga Kupa e Kosovës

Prishtina u kualifikua në çërekfinale të Kupës së Kosovës, pasi mposhti Dritën me rezultat 1-0.

Prishtina eliminon Dritën nga Kupa e Kosovës

Prishtina ka shënuar  fitore me rezultat 1-0, ndaj Dritës në kuadër të 1/8 së finales në Kupën e Kosovës.

Prishtina – Drita, mbyllet pjesa e parë pa gola

Ka përfunduar pjesa e parë mes Prishtinës dhe Dritës, pa gola, ndeshje e vlefshme për 1/8 e finales në Kupën e Kosovës.