Postet nga: Primozh Gliha

Gliha: Kishim mungesa, në Greqi erdhëm për fitore

Trajneri i përkohshëm i Kosovës, Primozh Gliha ka folur pas barazimit ndaj Greqisë.

Gliha: Besojmë te fitorja ndaj Greqisë, kritikat i pranoj me kënaqësi

Trajneri i përkohshëm i Kosovës, Primozh Gliha ka folur në konferencë për media para ndeshjes ndaj Greqisë, që luhet të dielën në kuadër të ...

Primozh Gliha: Kemi krijuar shumë shanse për gol, por nuk patëm fat

Trajneri i përkohëshëm i Kombëtares së Kosovës, Primozh Gliha ka folur pas humbjes ndaj Jordanisë.

Gliha tregon arsyen pse nuk e ftoi Leart Paqaradën

Mbrojtësi i krahut të majtë Leart Paqarada nuk është ftuar për dy ndeshjet e ardhshme të Kosovës, miqësoren ndaj Jordanisë dhe ndeshjen e fundit kualifikuese ndaj ...

Gliha kërkon fitore ndaj Jordanisë

Trajneri i përkohshëm i Kombëtares së Kosovës, Primozh Gliha ka folur në konferencë për media para miqësores ndaj Jordanisë.

Kosova sot nis përgatitjet për ndeshjet e nëntorit

Kombëtarja e Kosovës do të nis sot përgatitjet për ndeshjet e muajit nëntor.

Këta janë futbollistët e ftuar për ndeshjen e nëntorit, rikthehet Zhegrova

Përzgjedhësi i Kombëtares së Kosovës, Primozh Gliha ka bërë publike listën e futbollistëve që do të këtë në dispozicion për dy ...

Ky do të jetë trajneri që do ta udhëheqë Kosovën në ndeshjen ndaj Greqisë

Kombëtarja e Kosovës ka mbetur pa trajner pas shkarkimit të Bernard Challandesit.