Postet nga: Prezantim i rreme

Dyshohet se telefonoi disa herë duke u lajmëruar rrejshëm si ankues, Policia arreston 20-vjeçarin

Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar një person në Vushtrri, nën dyshimin për prezantim të rremë.

Një burrë me 21 vepra penale dënohet me 8 vjet burg për dhunim dhe ngacmim seksual

Një burrë me një dosje prej 21-veprave penale është dënuar me tetë vjet burgim unik e 500 euro gjobë, pasi që Gjykata e Prishtinës e gjeti fajtor se në ...

Fushë-Kosovë, dy persona u prezantuan si policë dhe ndaluan një qytetar

Dy persona janë arrestuar nga Policia e Kosovës pasi të njëjtit kishin ndaluar një qytetar dhe ishin prezentuar si policë, duke i kërkuar edhe dokumente personale.

I veshur me xhaketë të Policisë së Kosovës, prezantohet rrejshëm si zyrtar në zonën kufitare

Policia e Kosovës njofton se një person është prezantuar rrejshëm si zyrtar policor në zonën kufitare.

Dosja e Prokurorisë për personin që ia kërkoi 30 mijë euro Adriana Hoxhiqit duke iu prezantuar si polic

Prokuroria Themelore në Prishtinë ka kërkuar caktimin e masës së paraburgimit ndaj personit me inicialet Xh. P., për shkak të dyshimit të bazuar se ka kryer veprat ...

Prezantohet rrejshëm si zyrtar policor, arrestohet

Një person është arrestuar në orët e para të mëngjesit të ditës së djeshme në Prishtinë, nën dyshimin për prezantim të rremë.

Arrestohet pasi prezantoi dokument të rremë se është zyrtar

Një person nga fshati Banjë e Komunës së Malishevës është arrestuar dy ditë më parë nga policia.

Mori 3,300 euro duke u prezantuar rrejshëm si zyrtar i Ministrisë së Drejtësisë, arrestohet nga Policia

Një person është arrestuar nga policia nën dyshimin se i njëjti kishte marrë nga një grua dhe një burrë 3 mijë e 300 euro nën arsyetimin se do t’...