Postet nga: Premierliga

Premierliga ua ndalon futbollistëve që t’i shtrëngojnë duart për shkak të coronavirusit

Premierliga ka njoftuar i ka ndaluar shtrëngimet e duarve për futbollistët dhe për zyrtarëve të ndeshjes, për shkak të frikës nga Coronavirusi, njofton ...

Tottenham fiton ndaj Brightonit (VIDEO)

Tottenham ka shënuar një fitore të rëndësishme ndaj Brightonit me rezultat 2-1, pas humbjes ndaj Chelseas në xhiron e kaluar.

Manchester City fiton ndaj Leicesterit (VIDEO)

Manchester City ka shënuar një fitore të rëndësishme ndaj Leicesterit, me rezultat 3-1, ndeshje e vlefshme për xhiron e 18-të në Premierligë.

Everton tregohet i fortë për Chelsean (VIDEO)

Trajneri Duncan Ferguson, ka debutuar me fitore te Evertoni, duke e mposhtur Chelsean, me rezultat 3-1, ndeshje e vlefshme për xhiron e 16-të në Premierligë.

Manchester City e demolon Burnleyn (VIDEO)

Manchester City ka shënuar një fitore të lehtë ndaj Burleyt, me rezultat 4-1, ndeshje e vlefshme për xhiron e 15-të në Premierligë.

Manchester City - Chelsea, mbyllet pjesa e parë më tre gola të shënuar (VIDEO)

Është mbyllur pjesa e parë me rezultati 2-1, në ndeshjen Manchester City- Chelsea, e vlefshme për xhiron e 13-të në Premierligë.

Arsenal vazhdon me formë të dobët, barazon me Southamptonin (VIDEO)

Arsenal nuk ka arritur që të fitoj ndaj Southamptonit, duke barazuar me rezultat 2-2, ndeshje e vlefshme për xhiron e 13-të në Premierligë.

Manchester City fiton me përmbysje ndaj Southamptonit (VIDEO)

Manchester City ka shënuar fitore të lehtë ndaj Southamptonit me rezultat 2-1, kjo ndeshje është luajtur në kuadër të xhiros së 11-të në Premierligë.