Postet nga: “Posedim i paautorizuar i narkotikëve

Gjilan, shkon në Emergjencë për mjekim, i bie droga nga rrobat derisa ishte duke u mjekuar

Një person në Gjilan ka përfunduar në intervistim nga Policia, pasi i njëjti kishte shkuar në emergjencë për trajtim, derisa ishte duke u trajtuar është vërejtur ...

Policia kërkon ndihmë nga qytetarët për gjetjen e një të dyshuari për narkotik (FOTO)

Policia e Kosovës ka kërkuar bashkëpunim nga qytetarët për gjetjen dhe arrestimin e një të dyshuari për blerje, posedim dhe shitje të paautorizuar të ...

Prizren, Policia arreston të dyshuarin për posedim të narkotikëve dhe armëve

Policia e Kosovës, njofton se njësitë policore nga Drejtoria për Hetimin e Trafikimit me Narkotikë në Prizren, kanë bërë arrestimin e një personi të dyshuar  pë...

Policia gjen te 4 të mitur të Mitrovicës drogë, pistoletë e thikë

Katër persona të mitur e tre të moshës madhore janë ndaluar gjatë të hënës Policia e Kosovës, në tri raste të ndryshme për posedim ...

Pejë, arrestohen gjashtë persona për posedim të narkotikëve dhe armëmbajtje pa leje

Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar gjashtë persona në Pejë të cilët dyshohen për “Posedim të paautorizuar të narkotikëve” dhe “Armëmbajtje pa leje”.