Postet nga: Posedim i narkotikëve

Arrestohet në person në Ferizaj, dyshohet se kishte mbjellë kanabis në oborrin e tij

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në fshatin Zllatar në Ferizaj pasi i njëjti po dyshohet për posedim të narkotikëve.

Ndalohen dy persona në një lagje në Prishtinë, gjatë kontrollit i’u gjetën mbi 200 pilula ekstazi 

Marihuanë e ekstazi i janë gjetur dy personave në Prishtinë nga ana e policisë pak para mesnatës së 29.06.2024. 

Kamenicë, Policia në kërkim të dy personave për posedim të narkotikëve

Policia e Kosovës ka lokalizuar një sasi të marihuanës në oborrin e një shtëpie të pabanuar, në të cilën janë shfaqur dy burra, njëri prej ...

Prishtinë, arrestohet i dyshuari për kanosje, Policia i gjen armë dhe drogë në shtëpi

Një 43-vjeçar është arrestuar si i dyshuar për veprën penale - kanosje, sot, më 21.05.2024, në Prishtinë.

Ferizaj, arrestohen tre persona për posedim të narkotikëve

Tre persona janë arrestuar në Ferizaj për posedim të substancave narkotike.

Qytetari nga Fushë Kosova gjen një shishe me marihuanë në podrum, lajmëron Policinë

Një qytetar nga Fushë Kosova ka lajmëruar në Policinë e Kosovës një rast për “Posedim të narkotikëve”.

U ndalua për kontroll nga policia, dyshohet se iu gjet marihuanë në veturë e trup të dyshuarit

Një person është arrestuar nën dyshimin për posedim të narkotikëve. Të njëjtit policia i gjeti narkotik në veturë.

U ndalua nga policia e iu gjet kokainë në veturë, doli se kërkohej me urdhër të gjykatës 

Një person është ndaluar nga policia në Prishtinë në orët e pasditës së datës 08.03.2024.