Postet nga: pornografi

Suharekë, keqpërdoren disa foto dhe video të një vajze të mitur

Disa persona të mitur kanë keqpërdorur foto dhe video të një vajze po ashtu të mitur.

“Bijat e dikujt”: Të dhëna të frikshme për mosndëshkimin e pornografisë hakmarrëse në Ballkan

Natasa ishte ende në një lidhje me ish të dashurin e saj kur ai ndau me miqtë videon seksuale që kishte për të në telefonin e tij celular.

Arrestohet një burrë në Vushtrri për shfrytëzim të fëmijëve për pornografi e dhunim

Një burrë është arrestuar në Vushtrri sepse ka keqpërdorimit të fëmijëve për pornografi, dhunim, sulm seksual dhe ndërprerje të palejuar të shtatzënisë.

Policia arreston një 37-vjeçar për pornografi me të mitur në rrjetet sociale

Policia e Shtetit ka finalizuar operacionin "Zbulimi" për evidentimin dhe goditjen e veprimtarisë kriminale në fushën e pornografisë me të mitur në rrjetet sociale.

Konfuzion Ligjor për ‘Prostitucionin Virtual’në Shqipëri

Vajza me inicialet B.D, studente e ekonomikut pasditen e 5 shtatorit 2017 ishte duke shkuar në punë në një apartament në Tiranë, në të cilin përmes një kompjuteri e një ...

Arrestohet serbi për Abuzim me të Mitur në Pornografi

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar një serb, i cili dyshohet se ka abuzuar me një të mitur.  Gjatë kontrollit të shtëpisë së të dyshuarit janë ...