Postet nga: pornografi

Dyshohet për keqpërdorim të fëmijëve në pornografi - prizrenasi lirohet në procedurë të rregullt

Një person në Prizren u intervistua për keqpërdorim të fëmijëve në pornografi.

Dyshohet se filmoi dhe shpërndau videon pornografike me një të mitur, Prokuroria e Pejës jep detaje për rastin

Një person është arrestuar në Pejë, pasi dyshohet se ka shpërndarë video-materiale pornografike të një vajze të mitur.

Dyshohet se nxiti të miturën t'i dërgojë pamje me përmbajtje seksuale, arrestohet një burrë Prishtinë

Policia e Kosovës e ka arrestuar një burrë në Prishtinë, i cili dyshohet s  përmes rrjeteve sociale e ka nxitur një vajzë të mitur shtetase e huaj që ...

Deputeti serb jep dorëheqje pasi u incizua duke shikuar pornografi gjatë debatit për Kosovën

Deputet serb i Partisë Socialiste, Zvonimir Steviq, ka dhënë sot dorëheqje nga posti i tij pasi u incizua duke shikuar pornografi gjatë një debati parlamentar për Kosovë...

Posedonte incizime intime mes të miturve, arrestohet 16-vjeçari

Një 16-vjeçar është arrestuar nën dyshimin se posedonte incizime intime mes personave nën moshën 18-vjeçare.

Vajza 9-vjeçare ngacmohet seksualisht, arrestohet 30-vjeçari nga Istogu

Një person i moshës mbi 30-vjeçare nga një fshat i Istogut është arrestuar me dyshimet se ka ngacmuar seksualisht një vajzë, mosha e të cilës është 9-vjeç...

Shpërndau në rrjete sociale video me përmbajtjeje abuzive seksuale të fëmijëve, arrestohet 34-vjeçari

Dje është arrestuar një 34 vjeçar, i cili dyshohet se ka kryer veprën penale “Keqpërdorim i fëmijëve në pornografi”.

Deputeti britanik jep dorëheqje pasi u pa duke shikuar pornografi në parlament

Neil Parish ka thënë për BBC se po jep dorëheqje nga pozita e deputetit, pasi dy herë kishte shikuar video me përmbajtje pornografike në parlament.