Postet nga: policia ne gjakove

Policia në Gjakovë jep detaje për aksionin për parandalimin e COVID-19

Drejtoria Rajonale e Policisë në Gjakovë në vazhdim të implementimit të planit operativ për “Gatishmëri dhe reagim ndaj pandemisë COVID-19”, gjatë fundjavës së kaluar ka ndërmarrë ...

Pronari i 'Lc-Waikiki' në Gjakovë, dorëzoi në polici stoli të humbura

Pronari i  qendres tregtare “Lc- Waikiki”, në Gjakovë ka dorëzuar në polici një sasi të stolive, të cilat janë gjetur brenda dyqanit të tij.

“Rrugët e rrezikshme” në rajonin e Gjakovës

Janë disa rrugë në rajonin e Gjakovës, rajon ky i cili përfshin edhe komunat Rahovec dhe Malishevë, të cilat llogariten si pika të zeza për shkak të ...

Policia në Gjakovë tregon rezultatet e planit operativ në kohë pandemie

Policia në Gjakovë ka njoftuar për rezultatet e planit operativ “Gatishmëria vepruese për parandalim të COVID-19”, të ndërmarrë për shkak të pandemisë në vendin tonë.

Aksion i Policisë në Gjakovë për konfiskimin e armëve

Policia në Rajonin e Gjakovës ka zhvilluar mëngjesin e sotëm dy bastisje, nga ku ka konfiskuar disa armë të llojeve të ndryshme.

Aksioni i Policisë në Gjakovë për arrestimin e të dyshuarve që tentuan të vjedhin bankomatin e 'TEB Bank'-ës

Policia në Gjakovë ka njoftuar se ka bërë arrestimin e dy personave të dyshuar për disa raste të vjedhjeve.

Aksion në barnatoret e Gjakovës, konfiskohen 421 paketime me barna

Në rajonin e Gjakovës është zhvilluar dje një aksion në bashkëpunim me inspektorët farmaceutik për kontrollimin e barnatoreve.

Policia në Gjakovë shton angazhimin kundër armëve në ahengje familjare

Tre persona janë arrestuar gjatë ditëve të fundit në rajonin e Gjakovës nën dyshimet se  kanë përdorur armë në ahengjet e tyre familjare.