Postet nga: Policia ne Ferizaj

Personi që u gjet i vdekur në Kaçanik kishte rënë në humnerë me veturë para tre ditëve

KALLXO.com gjatë ditës së sotme raportoj se në Kaçanik një person është gjetur i vdekur.

Policia në Ferizaj kërkon ndihmë për gjetjen e 20 vjeçarit të dyshuar për grabitje e mashtrim

Policia në Ferizaj ka kërkuar ndihmë nga qytetarët për gjetjen dhe arrestimin e një personi i cili është në kërkim nga ana e policisë.

Ferizaj, i dyshuari kapet nga policia duke vjedhur në këmbimore

Policia në rajonin e Ferizaj ka njoftuar se ka arrestuar në flagrancë një person të dyshuar duke tentuar që të kryejë një vjedhje të rëndë.

364 tiketa në Ferizaj për mosrespektim të masave COVID-19

Policia në rajonin e Ferizajt po vazhdon kontrollet për respektimin e masave COVID-19.

Ferizajasi arrestohet për dhunë në familje dhe dëmtim të pasurisë

Një grua në Ferizaj ka raportuar në polici për një rast të dhunës në familje dhe dëmtim të pasurisë.

Arrestohet grupi i dyshuar për vjedhje të rënda në Ferizaj

Një grup prej katër personave është arrestuar nga polici në Ferizaj për përfshirje në disa raste të vjedhjeve të rënda gjatë muajit janar.

Të shtënat në Shtime,katër persona me armë të gjata grabitën bankën

Katër pesona të dyshuar kanë grabitur sot me armë zjarri një bankë në rrugën “Tahir Sinani”, në Shtime.