Postet nga: policia e shtetit

Policia e Shqipërisë shënon 110 vjetorin

Institucioni i Policisë së Shqipërisë ka shënuar sot 110 vjetorin e themelimit.

Si ndodhi vjedhja e mbi 500 mijë euro para e gjëra me vlerë në Tiranë?

Më 7 janar, Policia e Shtetit në Tiranë ka arrestuar nënë e bir, të cilët dyshohet se kanë vjedhur para e sende me vlerë mbi 500 mijë euro në banesë...

Kapen rreth 70 kilogramë kanabis në pikën kufitare në Morinë

Policia e Shqipërisë ka bërë të ditur se ka kapur rreth 70 kilogramë lëndë të dyshuar narkotike kanabis, në pikën kufitare në Morinë.

Nëna mirëmbante banesën, dyshohet se bashkë me të birin vodhën para e sende me vlerë 120 mijë euro (FOTO)

Përmes operacionit të koduar "Inside", Policia e Shtetit, ka arrestuar nënë e bir në Tiranë. R. D., 49 vjeçare dhe H. D., 23 vjeç, dyshohet se kanë vjedhur në ...

Shkodër: Dyshohet se nëna mbyti foshnjën duke e hedhur në lum, çfarë deklaroi 32-vjeçarja në Polici

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Shkodër, pasi një 32-vjeçare ka hedhur foshnjën e saj në lumin Kir.

Shkodër: Hodhi në lum foshnjën e saj, arrestohet 32-vjeçarja

Policia e Shtetit ka njoftuar se mbrëmjen e djeshme, një shtetase dyshohet se kishte braktisur foshnjën e saj, të lindur më datë 30 dhjetor 2022, dhe se të njëjtin ...

Bashkë me djalin, e dyshuara kryen vjedhje në banesën ku ishte punëtore e mirëmbajtjes

Policia e Shtetit ka njoftuar se dy persona, nënë e bir, janë vënë në pranga pasi dyshohet se vodhën në një banesë, shuma të konsiderueshme parash dhe ...

Kosovari arrestohet nga policia shqiptare për mos deklarim të mbi 59 mijë eurove

Një person është arrestuar nga Policia shqiptare në pikën kufitare në Morinë, pasi që nuk ka deklaruar mbi 59 mijë euro që i kishte me vete.