Postet nga: Policia e rajonit te Prizrenit

Policia në aksion të mbylljes së lokaleve të lojrave të fatit

Një person është arrestuar për organizim të skenave piramidale dhe bixhoz të paligjshëm.

Prizren - Gjendet vetura e vjedhur gjatë ditë së sotme

Gjatë ditës së sotme është raportuar për një rast vjedhje të veturës që ka ndodhur në fshatin Korishë të Prizrenit.

Prizren - Nëna dyshohet se mbyti foshnjën e porsalindur

Policia ka arrestuar një grua e cila dyshohet se ka lindur e më pas ka mbytur foshnjën e saj.

Aksidentohet vetura dhe motoçiklisti në Prizren

Një veturë dhe një motoçiklist janë aksidentuar në Prizren.

Rrahje mes të miturve në Suharekë

Policia ka njoftuar se një i mitur ka rrahur një të mitur tjetër mëngjesin e 10 prillit në Prizren.

Shoferi ikën nga vetura pasi ndalohet, tre pasagjerët arrestohen nga Policia

Një veturë është ndaluar nga policia në rrugën “Nëna Mbretëreshë” në Prizren mbrëmjen e kaluar.

Prizren - Dy persona rrahen nga katër të dyshuar për një kabllo elektrike

Një person dhe një e mitur janë rrahur nga katër persona të tjerë në fshatin Vitomiricë të Komunës së Prizrenit.

Aksion i madh i Policisë në Prizren për të kapur hajnat

Katër persona kanë qenë të kërkuar nga ana e Policisë së Rajonit të Prizrenit tash e disa kohë.