Postet nga: Policia e rajonit te Prizrenit

Policia në Prizren vazhdon të punojë me orar të zgjatur, 109 policë dërgohen në vetizolim

Njësitet policore të rajonit të Prizrenit po vazhdojnë të punojnë me orar të zgjatur prej 12 orësh.

Vdekje e dyshimtë në Prizren, një grua dërgohet pa shenja jete në spital

Një grua është dërguar pa shenja jete në Qendrën Kryesore të Mjekësisë Familjare në Prizren.

Prizren: Një grua dhë një burrë rrahen nga persona të panjohur

Një grua dhe një burrë kanë raportuar në polici se janë rrahur nga dy persona të panjohur.

Vetaksidentohet motoçiklisti në Suharekë

Një motoçiklist ka humbur kontrollin e timonit dhe është vetë-aksidentuar.

Sukses i Policisë Arrestohen Hajnat e Prizrenit

Tre persona janë arrestuar gjatë ditës së djeshme për një vjedhje që dyshohen se kanë kryer katër ditë më parë në Prizren.

Rrahje për pronë në Suharekë

Një burrë është arrestuar pasi ka sulmuar fizikisht dy persona të tjerë, një grua dhe një burrë.

Specialët kryejnë bastisje në Peqan të Suharekës

Disa të shtëna me armë zjarri në fshatin Peqan të Suharekës e kanë vënë në lëvizje Njësitë Speciale të Policisë së Kosovës.

Prizren - Dhunohet një grua, arrestohet i dyshuari

Një burrë është arrestuar mbrëmjen e kaluar nën dyshimin për veprën penale të dhunimit.