Postet nga: Policia e rajonit te pejes

Aksident në fshatin Isniq, vetura godet këmbësorin

Një aksident ka ndodhur para rreth një ore në fshatin Isniq të Deçanit.

Kapet 39 vjeçari i dënuar nga Gjykata e Pejës

Policia e Kosovës sot ka arrestuar një 39 vjeçar të kërkuar nga Gjykata e Pejës.

Policia e Pejës kërkon bashkëpunim për kapjen e të dyshuarit për vjedhje, grabitje e vrasje në tentativë

Besnik Azem Kurbogaj po kërkohet nga ana e Gjykatës Themelore në Pejë dhe Policisë së Rajonit të Pejës.

Digjet shtëpia e një serbi në Klinë, reagon Nenad Rashiq

Kandidati për kryeministër nga koalicioni “Sloboda” Nenad Rashiq me anë të një postimi ka thënë se e dënon djegien e shtëpisë së D.K. nga ...

Pejë, kapet duke vjedhur kasafortën e lokalit

Një person është arrestuar mbrëmjen e kaluar në rrugën “Konferenca e Bujanit” në Pejë.

Policia publikon fotografinë e të shumëkërkuarit

Luan Lajqi i lindur më 1982 në Llukë- Deçan po kërkohet nga ana e Policisë së Kosovës për dy vepra penale, vetëgjyqësi si dhe ...

Vazhdon plani i policisë për kontrollimin e lokaleve në Pejë, konfiskohen drogë e thika

Lëndë narkotike të llojit marihuanë e thika janë gjetur dhe konfiskuar nga Policia e Kosovës më saktësisht njësitet policore në Klinë, gjatë planit operativ për ...

Komandanti i KFOR-it viziton Policinë në Pejë

Gjatë ditës së djeshme, Policia e Rajonit të Pejës u vizitua nga Gjenerali i KFOR-it, Lorenzo D’Addario.