Postet nga: Policia e rajonit te pejes

Arrestohen tre persona për sulm fizik

Tre persona janë arrestuar pasi kishin rrahur një person.

Gruaja nga Istogu vihet në kërkim pasi kërcënoj burrin

Një grua ka raportuar në polici se është kërcënuar gjatë ditës së djeshme.

Hidhet mjet shpërthyes në QKMF-në e Pejës

Orët e para të mëngjesit të sotëm persona të dyshuar kanë hedhur një mjet të improvizuar plasës në derën anësore të QKMF-së në Pejë.

Gjendet e vdekur një grua në Pejë

Një grua është gjetur pa shenja jete në banesën e saj dje në rrugën “Eliot Engel” në Pejë.

Pronari lajmëron veturën e vjedhur, policia arreston të dyshuarit

Dy  ditë më parë Policia e Rajonit të Pejës ishte informuar nga një person se i ishte vjedhur vetura.

Video: Dyshime se dy persona gjuajnë me 'armë' para stacionit policor në Pejë

Dyshohet se dy persona kanë gjuajtur me armë para stacionit të Policisë në Rajonin e Pejës dhe para Stacionit të Trenit.

(FOTO) Aksidenti që la një të vdekur në Deçan

Një person 23 vjeç me inicialet F. P., ka vdekur një tjetër person 26 vjeçar Sh. K., ka marrë lëndime  në një aksident që ka ndodhur orët e ...

Një i vdekur nga aksidenti në Deçan, policia jep detaje

Një person 23 vjeç me inicialet F. P., ka vdekur një tjetër person 26 vjeçar Sh. K., ka marrë lëndime  në një aksident që ka ndodhur orët e ...