Postet nga: polici

Humb syrin polici i lënduar në Prizren

Një zyrtar policor është lënduar rëndë pas një shpërthimi që ndodhi gjatë një bastisjeje dje në Zhur të Prizrenit.

Gjykata vendos masën për gjyqtarin dhe policin e arrestuar

Gjykata e Prishtinës ka vendosur që gjyqtari dhe polici që u arrestuan mbrëmë të qëndrojnë në arrest shtëpiak.

Arrestohet polici që dyshohet se rrahu bashkëshorten

Një zyrtar policor është arrestuar nën dyshimet se ka ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes.

Vrasja e vëllezërve Berisha në Kryshec të Pejës, e dëmtuara largohet nga salla

Në seancën kundër Binak Panxha, i akuzuar për vrasje të vëllezërve Ramiz dhe Arsim Berisha, është larguar nga salla e gjykimit e dëmtuara Shake ...

Klinë - Punëtori rrëzohet nga skelet, lëndohet rëndë

Një person ka marrë lëndime të rënda trupore pasi është rrëzuar nga skelet në lartësi rreth 4 metra derisa ishte duke punuar në ndërtimin e një ...

Vrasja në kazino në Suharekë, Prokuroria: Polici i dëmtoi pajisjet e kamerave

Polici i Kosovës, Shefki Spahiu, ka dalë para Gjykatës së Prizrenit, dy javë pas ngritjes së aktakuzës ndaj tij për vrasjen e 32 vjeçarit Jetmir Aliaj ...

Tragjedia në kazinon e Suharekës: Rrëfehet polici i akuzuar

Polici Shefki Spahiu është sjellë sot para gjykatës, pasi dy javë më parë ju ngrit aktakuzë për vrasjen e 32 vjeçarit Jetmir Aliaj në kazino në Suharekë.

Prokuroria: Shumë shpejt do të ngritet aktakuza për skandalin e Drenasit

Në një prononcim për KALLXO.com, Ruhan Salihu, prokuror i rastit ndaj të dyshuarve për skandalin seksual me nxënësen nga Drenasi, ka deklaruar se Prokuroria i ...