Postet nga: polici i dyshuar

Skandali seksual me të miturën nga Drenasi, akuzohen gjashtë persona

 

Aktakuzë ndaj policit në Prizren

Prokuroria e Prizrenit ka njoftuar se ka ngritur aktakuzë për keqpërdorim të detyrës ndaj një zyrtari policor.

Skandali seksual në Drenas, gjinekologu kthehet në punë

Gjinekologu Fehmi Ahmeti i cili ishte arrestuar nga Policia si i dyshuar në rastin e vajzës së mitur nga Drenasi është rikthyer në punë në Klinikën e Gjinekologjisë ...

Skandali seksual i Drenasit, avokati i dyshuar lirohet nga paraburgimi

Gjykata e Prishtinës sot e ka liruar nga paraburgimi avokatin Gazmend Halilaj, i cili dyshohet për keqpërdorim seksual të të miturës nga Drenasi.

Avokati që dyshohet për keqpërdorim seksual të të miturës nga Drenasi del sot para Gjykatës

Avokati Gazmend Halilaj, i cili i pari e kishte paraqitur rastin për abuzimin seksual të të miturës nga Drenasi, pritet që sot të dal para Gjykatës dhe ...

Selimi: Rasti i policit të Drenasit, ka edhe të tjerë që mund të jenë të përfshirë

Deputeti i LVV-së, Rexhep Selimi, pas përfundimit të raportimit të kryeshefes së Inspektoratit Policor në Komisionin për Punë të Brendshme ka deklaruar se nuk përjashtohet mundësia ...

Skandali seksual me vajzën nga Drenasi, kryeshefja e IPK-së thirret në Komisionin Parlamentar

Komisioni për Punë të Brendshme, Siguri dhe Mbikëqyrjen e Forcës së Sigurisë së Kosovës sot do të mbajë mbledhje.

Dosja e Prokurorisë - E kaluara kriminale e të dyshuarve në rastin e vajzës së mitur nga Drenasi

Ngjarja e cila u bë publike javën e kaluar, e cila tronditi gjithë opinionin publik në Kosovë dhe më gjerë, skandali i cili shpërfaqi dyshimet për keqpë...