Postet nga: plagosje me armë zjarri

Një i plagosur me armë zjarri në Prishtinë, në vendin e ngjarjes Policia gjen një “Kallashnikov” dhe një armë të shkurtë

Një person ka mbetur i plagosur nga të shtënat me armë zjarri që kanë ndodhur sot, më 29.05.2024, në Prishtinë.

QKUK: Gjendja e të plagosurve në Pejë është e rëndë

Tre personat që u plagosën sonte me armë zjarri në Pejë tashmë kanë mbërritur në QKUK.

Tre të plagosurit në Pejë dërgohen në QKUK, njëri në gjendje të rëndë - ka plagë në qafë dhe gjoks

Tre persona janë plagosur sonte, më 22.05.2024, rreth orës 21:25 në Pejë.

Tre të plagosur në Pejë, i dyshuari në arrati

02:00

Prizren, plagoset një person me armë zjarri, i dyshuari në arrati

Policia ka bërë të ditur se një person është plagosur sonte, më 17.05.2024, me armë zjarri në Nashec të Prizrenit, ndërsa i dyshuari është në arrati.

Policia për plagosjen në Lupç: Të dyshuarit shkuan në Bërnicë për të raportuar rastin

Katër persona janë plagosur, tre prej tyre me armë zjarri e njëri me thikë, në një incident që ka ndodhur sot, më 01.05.2024, në fshatin Lupç të Podujevës.

Plagosja në Lupç të Podujevës, ndalohen 5 persona

Pesë personave u është shqiptuar masa e ndalimit prej 48 orë si të dyshuar në rastin e plagosjes së katër personave që ka ndodhur në Lupç të Podujevës më 01.05.2024.

Plagosja në Prishtinë, xhami i veturës i thyer e policë me armë të gjata - Çka dihet deri më tani për rastin?

Forenzika, Policia e prokurori kanë kryer ekzaminimet e nevojshme në vendin ku sonte, më 15.02.2024, me armë zjarri u plagosën dy persona.