Postet nga: plagosja në pejë

Tentim vrasja në Pejë, vdes njëri nga tre të plagosurit

Ka vdekur njëri nga tre të plagosurit e rastit të Pejës që ndodhi më mbrëmjen e së enjtes më 22.05.2024.

Arrestohet Agron Gashi, i dyshuari për tentimvrasjen e trefishtë në Pejë

Policia e Kosovës e ka arrestuar në orët e mesditës (23.05.2024) Agron Gashin, i dyshuar për vrasjen e rёndё nё tentativë e cila ndodhi mbrëmë ...

QKUK jep detaje për gjendjen e të plagosurve në Pejë, njëri në gjendje kritike

Njëri prej të plagosurve në Pejë mbrëmë më 22.05.2024 është në gjendje të rëndë, përderisa dy të tjerët janë në gjendje stabile.

QKUK: Gjendja e të plagosurve në Pejë është e rëndë

Tre personat që u plagosën sonte me armë zjarri në Pejë tashmë kanë mbërritur në QKUK.

Kush është personi që u plagos me tre plumba në Pejë

Dy persona janë plagosur gjatë ditës së sotme në Pejë. Njëri nga të plagosurit ka qenë kalimtar rasti ndërsa tjetri ka qenë cak i plumbave të shkrepur ...

Paraburgim ndaj të dyshuarve për plagosjen në Pejë

Nga një muaj paraburgim i është caktuar të pandehurve V.K dhe A.U, lidhur me incidentin e ditës së martë në qytetin e Pejës

Mjeku tregon gjendjen e të plagosurit në Pejë

Mjeku kujdestar i Spitalit Rajonal të Pejës, Bujar Vrella, ka dhënë detaje rreth personit të plagosur sonte me armë zjarri në Pejë.

Prokurorja: Digjet vetura që dyshohet se u përdor në plagosjen në Pejë

Një veturë është gjetur sonte e djegur në Pejë.