Postet nga: PK

Prishtinë, Policia inauguron stacionin Veriu

Sot në kryeqytet është inauguruar stacioni policor Veriu.

Viktima e aksidentit në Harilaq të Fushë Kosovës është burrë dhe jo grua, policia ofroi informacion të pasaktë

Policia e Kosovës ka publikuar një informacion të pasaktë në lidhje me ngjarjen tragjike, ku si pasojë e një aksidenti mbeti i vdekur një shtetasi sirian. E.N.A..

Digjet kulmi i një ndërtese në një fshat të Graçanicës

Në fshatin Llapnasellë të Graçanicës është djegur kulmi i një ndërtese.

Vdekje e dyshimtë e një burri në Drenas

Policia e Kosovës ka njoftuar se është raportuar se një personi i është keqësuar gjendja shëndetësore dhe pasi është dërguar në Qendrën Klinike të ...

Grabitje e armatosur në një kompani në rrugën Prishtinë-Ferizaj

Një grabitje e armatosur ka ndodhur sot pas mesnate në rrugën Prishtinë-Ferizaj.

Aksident me pesë të lënduar në Mitrovicë

Pesë persona janë lënduar në Mitrovicë pas një aksidenti të trafikut.

Leposaviç, kapet duke kontrabanduar këpurdha

Një person është ndaluar mbrëmjen e kaluar në Leposaviç pasi i njëjti ishte kapur duke kontrabanduar rreth 50 kg kërpudha të terura.

Deçan, arrestohen katër persona për kultivim të drogës

Deçan, arrestohen katër persona për kultivim të drogës

Policia e Kosovës i ka arrestuar katër persona të dyshuar si grup i organizuar për kultivimin e bimëve narkotike.