Postet nga: perplasje

Përplasje mes gjykatësit dhe prokurores në gjykimin e ish-ministres Dhurata Hoxha

Në seancën e gjykimit të ish-ministres së Integrimeve Evropiane, Dhurata Hoxha dhe tre të tjerëve, sot ka ndodhur një përplasje mes gjykatësit Vesel Ismajli dhe prokurores ...

Përplasje dhe shtyrje mes Rashit Qalajt të PDK-së dhe Salih Zybës të LVV-së

Përplasje e re ka ndodhur pasdite në Kuvendin e Kosovës.

Përplasje të reja në Kuvend - Konjufca gjuhet me shishe të ujit - VIDEO

Përplasje e re ka ndodhur pasdite në Kuvendin e Kosovës. Kryetari i Kuvendit të Kosovës, Glauk Konjufca është gjuajtur me shishe.

‘Përplasje’ në mes deputetes së VV-së dhe deputetit të LDK-së në Komisionin hetimor për energji

Besim Imeri, ish udhëheqës i Njësisë për Monitorimin e Ndërmarrjeve Publike në Ministrinë e Ekonomisë është bërë “mollë sherri” në mes deputetit të Lidhjes ...

Jasharaj: Jam bullizuar në Kuvendin e Kosovës pasi kam përdorur fjalën "vëlla"

Kryetari i Sindikatës së Bashkuar të Arsimit, Shkencës dhe Kulturës, Rrahman Jasharaj, dhe deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Ardian Gola, kanë pasur një përplasje sot ...

Reagon kryesuesi i Kuvendit të Rahovecit pasi kryetari Latifi e largoi nga foltorja

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, ka larguar nga foltorja kryesuesin e Kuvendit Komunal, Defrim Kafexhiun, pas një përplasje verbale që patën të premten gjatë seancë...

Lëndohet skiatori pas përplasjes me motor-sajë në Brezovicë, autoambulanca nuk mbërrin në vendin e ngjarjes

Shërbimi i Kërkim-Shpëtimit Malor të Kosovës ka njoftuar se sot në Brezovicë është lënduar një skiator pasi i njëjti është përplasur me një ...

Detaje nga përplasja e komisionerëve të partive në fshatin Turjakë të Malishevës - VIDEO

Lidhur me incidentin në qendrën e votimit në fshatin Turjakë të Malishevës, ku pati një përplasje në mes të komisionerëve të Nismës dhe LVV-së, menaxheri ...