Postet nga: Perleshje fizike

Policia e kosoves

Tre persona rrahen në mes vete në Prishtinë, arrestohen nga Policia

Tre persona janë arrestuar nga Policia dje në Prishtinë, pasi që pas një mosmarrëveshje janë përleshur fizikisht në mes vete.

Përleshje mes katër të miturve në Prizren

Katër të mitur janë përfshirë në një përleshje e cila ka ndodhur dje rreth orës 10 e 20 në rrugën “Ali Hadri” në Prizren.

Ferizaj, arrestohen tre persona, u rrahen mes vete

Policia rajonale e Ferizajt ka arrestuar tre persona të dyshuar për përleshje fizike në rrugën “Reçaku” pranë një pike karburanti.

Arrestohen një burrë e një grua, dyshohen për përleshje fizike

Policia e Kosovës në Gjakovë ka arrestuar dy të dyshuar, një burrë me shtetësi kosovare dhe një grua shtetase e Shqipërisë pasi që të njëjtit janë ...

Përleshje fizike mes disa të rinjve në një qendër tregtare në Prishtinë (VIDEO)

Një përleshje fizike mes disa të rinjve ka ndodhur në një qendër tregtare në Prishtinë.

Arrestohen dy shtetas kroat dhe një kosovar, u përleshen në një kafiteri të Prishtinës

Policia e Kosovës njofton se ka arrestuar dy shtetas të Kroacisë dhe një kosovar nën dyshimin se pas një mosmarrëveshje janë përleshur fizikisht në një kafiteri ...

Burri e mbyll gruan në banesë, rrahet nga vëllezërit e gruas

Gjatë datës 5 janar, në dy komuna Gjilan e Viti janë raportuar disa raste të përleshjeve fizike ku si pasojë janë shkaktuar lëndime të lehta trupore.

Përleshje fizike mes disa personave në pishinën e Gërmisë

Një përleshje fizike mes disa personave ka ndodhur në pishinën e Gërmisë.