Postet nga: perdorim i armes

Arrestohen gjashtë persona dhe sekuestrohen pesë armë gjatë fundjavës në rajonin e Prishtinës

Gjatë fundjavës në rajonin e Prishtinës janë sekuestruar pesë armë dhe janë arrestuar gjashtë persona, në mesin e të cilëve janë dy të mitur.

Gjuajtën me armë në ahengje, arrestohen 4 persona

Policia e Kosovës ka arrestuar 4 persona në raste të ndryshme për përdorim të armës në ahengje familjare. Të gjithë të dyshuarit janë liruar në procedurë të ...

Vushtrri, shtiu me armë nga vetura gjatë dasmës, arrestohet i dyshuari

Hetuesit policorë të stacionit në Vushtrri sot kanë identifikuar një 37-vjeçar të dyshuar me inicialet K.M. nga i cili është konfiskuar një armë.

Plagoset një person në Prishtinë, tentoi të ndajë shokët e tij nga një fjalosje me disa persona të tjerë

Një burrë është plagosur në këmbë nga gjuajtja me armë zjarri.

Dosja e Prokurorisë për ish-nënkryetarin e Skenderajt, Nuredin Lushtaku, rreth plagosjes së një polici

Ish-nënkryetari i Skenderajt, Nuredin Lushtaku, i cili dyshohet se me familjarë ishte përfshirë në incidentin ku u plagos një polic, pritet që të përballen me aktakuzën ...

Shkoi të bisedonte rreth një problemi, i dyshuari në Ferizaj gjuajti dy herë me armë

Mbrëmë në Ferizaj dyshohet se ka pasur të shtëna me armë zjarri.

Prizren, Policia i gjen dy armë një të dehuri

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se ka sekuestruar dy armë zjarri nga një person i dehur në Prizren.

Publikoi video duke shtënë me armë zjarri, Policia arreston të dyshuarin në Gjakovë

Një person është arrestuar në Gjakovë, nën dyshimin se në kishte publikuar video në një rrjet social duke shtënë me armë zjarri.