Postet nga: Paulo Dybala

Juventus dhe PSG planifikojnë shkëmbimin e bujshëm

Emri i Nejmar Jr. është nga ata që shkakton shumë zhurmë në merkato, për shkak të talentit të madh që ka braziliani.

Dybala shpreson që të luaj përsëri me Pogban

Paul Pogba u largua nga Juventusi në verën e vitit 2016, për tu kthyer në Manchester United.

Dybala shërohet nga coronavirusi

Juventusi ka marrë lajme të mira nga sulmuesi argjentinas Paulo Dybala.

Dybala: Asnjëherë nuk kam menduar se do të mungojë futbolli

Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala, është duke u shëruar në shtëpinë e tij pas infektimit me coronavirus.

Paulo Dybala tregon vështirësitë e tij me coronavirusin

Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala, kishte rezultuar pozitiv në testet e coronavirusit me 21 mars.

 Paulo Dybala diagnostikohet me coronavirus

Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala, ka njoftuar se ka rezultuar pozitiv në testet e coronavirusit së bashku me të dashurën e tij Oriana Sabatini.

Dybala do të nënshkruaj kontratë të re me Juventusin

Paulo Dybala ishte afër largimit nga Juventusi në merkaton e verës në vitin 2019.

Juventus fiton ndaj Atletico Madridit me golin e Dybalas (VIDEO)

Juventus ka shënuar fitore të vështirë ndaj Atletico Madridit, me rezultat 1-0, ndeshje e vlefshme për fazën e grupeve në Ligën e Kampionëve.

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!