Postet nga: parashikimi i motit

Moti Sot dhe në Ditët e Ardhshme

Meteorologët për sot parashohin mot me më pak vranësira dhe ngritje të lehtë të temperaturave, të cilat do të lëvizin në mes 4 e 17 gradë Celsius.

Çfarë Moti do të Kemi Sot?

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot i vranët dhe me intervale me diell.

Moti Sot në Kosovë

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot me diell dhe pjesërisht i vranët.

Moti në Kosovë në Pesë Ditët e Ardhshme

Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës (IHMK) vendi ynë do të jetë nën ndikimin e masave të ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik.

Çfarë Moti do të Mbizotërojë Sot dhe në Javën e Ardhshme

Meteorologët parashikojnë se sot moti do të ndryshojë.

Çfarë Moti do të Kemi Sot e Nesër

Sot është dita e parë e javës ,e gjykuar sipas ecurive sinoptike, java do të fillojë me një ditë me mot të kthjellët e të nxehtë.

Çfarë Moti do të Kemi në Ditët e Ardhshme

Vendi ynë do të ndikohet nga masat e ajrit me presion të ndryshueshëm atmosferik.

Çfarë Moti do Kemi Sot e Nesër

Për sot meteorologët parashohin një ditë e cila do të fillojë me mot të kthjellët e do të mbarojë me vranësira e rrebeshe lokale shiu, të ...