Postet nga: parashikimi i motit

Moti nesër, në mëngjes mjegull e ngrica

Nesër në Kosovë do të mbajë mot kryesisht i vranët dhe vende-vende me riga të dobëta shiu.

Moti sot, me shi

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot në vendin tonë do të mbajë mot kryesisht me shi, ndërsa temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 ...

Moti kryesisht i vranët

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës, ka njoftuar se gjatë ditë së sotme në vendin tonë temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet -11 deri -8 gradë Celsius.

Edhe nesër ftohtë (Foto)

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se temperaturat minimale parashihen të lëvizin ndërmjet -11 deri -8 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lë...

Temperaturat nesër nga minus 10 deri në 7 gradë Celsius

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se nesër vlerat minimale të temperaturave do të lëvizin në mes të -10 deri -8 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditë...

Moti nesër, temperaturat rekorde në minus

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës se temperaturat minimale do të arrijnë deri në -11 gradë celsius, ndërsa ato maksimale do të jenë në 4 gradë celsius.

Moti nesër, i vranët, me diell dhe me fjolla bore

Nesër do të mbajë mot pjesërisht i vranët dhe me diell.

Ditët kur do bie borë gjatë javës

Gjatë javës së ardhme mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, i vranët dhe kohë pas kohe me diell.